Oferty pracy

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zobacz aktualne oferty pracy w WPEC

Automatyk

07 wrzesień 2022

Miejsce wykonywania pracy

Obszar województwa dolnośląskiego w miejscach prowadzenia działalności przez WPEC w Legnicy S.A.

Jednostka organizacyjna

Wydział Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków:

1.      Praca przy obsłudze urządzeń AKPiA Centralnej Ciepłowni w Legnicy oraz Ciepłowni „Górka”

2.      Pełnienie obowiązków automatyka dyżurnego

3.      Obsługa systemu wizualizacji i sterowania ASIX

Oferujemy:

 1.      Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

2.      System premiowania

3.      Atrakcyjny pakiet socjalny

4.      Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego

5.      Dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy

 Wymagania:

Minimalne:

1.      Wykształcenie średnie zawodowe kierunkowe lub wykształcenie zasadnicze zawodowe i 5 letni staż pracy
         w zawodzie

2.      Uprawnienia E1 do 1 kV – (preferowane powyżej 1 kV)

3.      Podstawowa znajomość urządzeń automatyki i sterowania oraz napędów elektrycznych

4.      Umiejętność czytania schematów elektrycznych

Zainteresowane  osoby  spełniające  powyższe  wymagania mogą złożyć list motywacyjny oraz CV do dnia 30.09.2022 r. na adres e-mail: sekretariat@wpec.legnica.pl w tytule z dopiskiem: Rekrutacja Automatyk

Do dokumentów prosimy dołączyć klauzulę zgody kandydata do pracy w WPEC w Legnicy S.A., która jest dostępna w formie załącznika do ogłoszenia.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 07.10.2022 r. oznacza, że oferta nie została przyjęta.

Załączniki