Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Legnicy Spółka Akcyjna
zajmująca się produkcją i dystrybucją ciepła ogłasza rekrutację na stanowisko:

Konserwator urządzeń i instalacji grzewczych

Miejsce pracy: obszar województwa dolnośląskiego w miejscach prowadzenia działalności przez WPEC w Legnicy S.A.

Komórka organizacyjna : Wydział Eksploatacji Sieci w Głogowie

Zakres obowiązków:

  1. Znajomość technologii sieci oraz węzłów cieplnych,
  2. utrzymywanie ciągłości i poprawności pracy sieci i węzłów cieplnych na terenie miasta Głogowa,
  3. obsługa urządzeń do automatycznej regulacji układów c.o. c.w.u. i wentylacji,
  4. lokalizowanie awarii na sieciach cieplnych tradycyjnych i preizolowanych,
  5. prowadzenie remontów i prac inwestycyjnych.

Oferujemy:

  1. Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  2. system premiowania,
  3. atrakcyjny pakiet socjalny,
  4. możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego,
  5. dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy.

Wymagania:

             Minimalne:

  1. wykształcenie minimum średnie o kierunku energetycznym, elektrycznym lub pokrewnym,
  2. uprawnienia energetyczne E2
  3. prawo jazdy kat. B.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania mogą złożyć list motywacyjny oraz CV do dnia 28.09.2021r. na adres Spółki WPEC w Legnicy S.A. ul. Poznańska 48, Wydział Zarządzania Zasobami Ludzkimi lub adres e-mail: sekretariat@wpec.legnica.pl w tytule z dopiskiem: REKRUTACJA KONSERWATOR URZĄDZŃ I INSTALACJI GRZEWCZYCH

Do dokumentów prosimy dołączyć klauzulę zgody kandydata do pracy w WPEC w Legnicy S.A., która jest dostępna w formie załącznika do ogłoszenia.

 Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 30.09.2021r. oznacza, że oferta nie została przyjęta.

Załącznik:

Klauzula zgody kandydata do pracy.