Rozporządzenie RODO

Szanowni Klienci,

Informujemy, że od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym informujemy, iż WPEC w Legnicy S.A. jako Administrator Państwa danych dostosował swoje działania i dokumentację do unijnego rozporządzenia.

W trosce o dane naszych Klientów stosujemy najwyższe standardy przetwarzania danych i ich zabezpieczania, a także dostosowujemy nasze działania do zmieniających się uwarunkowań prawnych.

O wszystkich zmianach dotyczących naszych usług i dokumentacji, które mogą mieć jakikolwiek wpływ na Państwa dane, będziemy indywidualnie informować każdego Klienta na bieżąco.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Legnicy Spółka Akcyjna z siedzibą w: 59-220 Legnica ul. Poznańska 48.

Inspektorem ochrony danych w WPEC w Legnicy S.A. jest Emilia Sudoł-Szuster

Dane kontaktowe do Inspektora Danych Osobowych: e-mail: iod@wpec.legnica.pl; nr tel. 76 85 68 300;